DLA TATY

dlataty1

„Ona - Twoja Żona, Narzeczona, Partnerka - z pewnością jest już po lekturze wielu książek, poradników poświęconych tematyce ciąży i porodu, czy choćby  prowadziła na ten temat burzliwe dyskusje na Facebooku. W dużej mierze już wie, czego może się spodziewać, być może zna odpowiedzi na pytania: jak, gdzie i kiedy rodzić? Jak się na ten moment przygotować, o czym pamiętać? Prawdopodobnie  pomyślała już o biustonoszu do karmienia, rozpinanej z przodu nocnej koszuli, duuużych podpaskach, glicerynowym czopku a może nawet w gotowości czeka na Nią wygłodniały laktator (trudne słowo).

dlataty2

Ona wie wszystko, przynajmniej tak Jej się wydaje. Ona tak, ale czy Ty wiesz wystarczająco dużo??? Skurcze, wody płodowe i ich kolor, prawidłowe oddychanie, poród rodzinny, laktacja, przewijanie, kąpanie, pielęgnacja... to tylko niewielki fragment niezbędnej wiedzy dla przyszłego Taty.

Dowiesz się jeszcze czegoś, może czegoś najważniejszego - jak być wsparciem dla Twojej Kobiety, jak pomóc Jej bezpiecznie i szczęśliwie przejść przez ten najważniejszy moment w Waszym życiu...”

Roland - tata Maksymiliana i Jana 


© Bezpłatna Szkoła Rodzenia Agnieszki Brześcińskiej. / 2015