Zespół

mgr Iwona Terebun– położna POZ. Doświadczenie w pracy  zdobywałam m.in.  w lubelskich przychodniach oraz w szpitalu SPSK nr 1 w Lublinie na oddziale noworodkowym. Tytuł magistra uzyskałam w 2012 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji  i uaktualnienie wiedzy jest istotnym elementem mojej pracy, dlatego też biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach. W kręgu moich zainteresowań jest przede wszystkim wspieranie kobiet w laktacji i metody rozpoznawania płodności. Jako położna staram się podchodzić do każdej kobiety indywidualnie, wspierać ją w każdym okresie życia.

mgr Edyta Barszcz – Położna oraz psycholog. Kobieta z pasją życia, która mocno wspiera kobiety w okresie ciąży, porodu i połogu. Fascynuje się porodami fizjologicznymi w pozycjach wertykalnych. Przygotowuje do porodu zarówno fizycznie jak i psychicznie, wykorzystując swój drugi zawód. Mama wspaniałego Krzysztofa.

mgr Agnieszka Bucoń – Jestem mężatką, matką i położną. Wszystkie role mojego życia wypełniam z ogromną radością i wielkim zaangażowaniem. Swój uśmiech, ciepło a także wiedzę, doświadczenie i wsparcie przekazuję wszystkim, którzy tego potrzebują.

Agnieszka Jamroży – Położna specjalista pielęgniarstwa neonatologicznego, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z wcześniakami, chorymi dziećmi i ich rodzicami. Z pasji Certyfikowany Doradca Laktacyjny – wspieram rodziców na każdym etapie ich drogi mlecznej. Instruktor masażu niemowlęcego Shantala.

mgr Izabela Kosierb – Uważam, że na świecie istnieją najpiękniejsze zawody- kwiaciarka, która sprzedając kwiaty daje ludziom radość i powoduje uśmiech na ich twarzach oraz położna przyjmująca na świat dzieci, które już na zawsze będą szczęściem swoich rodziców. Ja zostałam położną i nie wyobrażam sobie być kimkolwiek innym. Wzrusza mnie chwila, gdy kobieta po raz pierwszy otrzymuje w ramiona swoje dziecko i wraz z mężem witają je na świecie. By móc jak najlepiej wykonywać swoją pracę stawiam na rozwój, ukończyłam studia magisterskie na kierunku Położnictwo oraz liczne kursy kwalifikacyjne, a to na pewno nie koniec. Moim atutem jest niedawno zdobyta świeża wiedza oraz zapał i energia do pracy.

mgr Emilia Jońska – Praca położnej jest dla mnie pasją, która pozwala mi na towarzyszenie kobiecie podczas wielu szczególnych dla niej chwil. Położnictwo daje dużo radości i satysfakcji. Wspieram, edukuję, doradzam podczas ciąży, porodu i połogu.

Katarzyna Zielińska – Położna licencjonowana. Moja przygoda z zawodem położnej dopiero się zaczyna, ale staram się doskonalić moje rzemiosło. Kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Pracuję z małymi dziećmi, które tak bardzo potrzebują naszej pomocy. Staram się być jak najlepszym wsparciem dla młodych mam.

mgr Małgorzata Zybała – Położna POZ. W zawodzie położnej pracuję od 2012r. Interesuje się metodami leczenia niepłodności. W trakcie wizyt patronażowych wspieram rodziców w trudnych pierwszych dniach w domu. W celu poszerzenia wiedzy uczestniczę w wielu szkoleniach i konferencjach.